INTERACTIVE ARM WALL POLISHED/42IN 3.2-11.3KG LIFT50 MIS-D/E/F
Ergotron 45-361-026;Maximum weight capacity: 11.3 kg
Maximum screen size: 106.7 cm (42")
Minimum VESA mount: 75 x 75 mm
Maximum VESA mount: 200 x 200 mm;Height adjustment range: 0 - 51 mm