MPOS RECEIPT PRINT-400MM/S DT/58/80MM BT USB-C WITH POWER DELI
Star Micronics MCP31CBI BK E+U
mPOS Receipt Printer - 400mm/s Direct Thermal
58/80mm paper width
Bluetooth
USB-C with Power Delivery for iOS / Android
Ethernet LAN
USB-A peripheral hub
CloudPRNT Next
Black Case
EU UK
24VDC PS included;Print technology: Direct thermal
Type: POS printer
Print speed: 400 mm/sec;Paper loading type: Easy Paper Loading
Supported paper width: 80 mm;Connectivity technology: Wired & Wireless;Product colour: Black;Width: 132 mm
Depth: 140 mm
Height: 125 mm