SOCKET STRIP 6S PVC 3M BK ECO/16A/3680W
M-Cab POW0027;Cable length: 3 m
Placement supported: Indoor
Core size: 1.5 mm²;AC outlets quantity: 6 AC outlet(s);AC input voltage: 3680 V
Maximum current: 16 A